› Zpět
  • Zjemňující čistící pleťové mléko pro suchou a citlivou pokožku ph 6.5

Zjemňující čistící pleťové mléko pro suchou a citlivou pokožku ph 6.5

Kód: 5225
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Extrakt z damašské růže 4%, rostlinný glycerin, olej z meruňkových jader, výtažek z heřmánku, extrakt z arniky horské, D-panthenol (vitamin skupiny B), alantonin, močovina.

Vlastnosti: Jemně odstraňuje make-up a jakákoliv znečištění, při tom zachovává přerozené pH. Má výrazný uklidňující účinek, díky čemuž je ideálním prostředkem pro očištění suché a citlivé pokožky. Extrakt z damašské růže má výrazné kosmetické účinky: zjemňuje a zpevňuje pokožku, odstraňuje suchost a loupání. Růžová voda zlepšuje barvu pleti a napomáhá harmonizaci funkcí kůže, je to výborná prevence předčasného stárnutí. Extrakt z arniky má výrazný protizánětlivý účinek, D-panthenol obnovuje a vyhlazuje pokožku, olej z meruňkových jader aktivuje lipidovou výměnu a obnovuje ochranné vlastnosti epidermis.

Indikace: Očištění normální, suché a citlivé pokožky.

Prezentace: Emulze; plastová láhev 500 ml.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Zjemňující čistící pleťové mléko. Jemně odstraňuje make-up a jakákoliv znečištění, při tom zachovává přerozené pH. Má výrazný uklidňující účinek, díky čemuž je ideálním prostředkem pro očištění suché a citlivé pokožky.