› Zpět
  • Skrab pro tělo Kontur s AHA kyselinami

Skrab pro tělo Kontur s AHA kyselinami

Kód: 90315
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Propylenglykol, glycerol, oxid křemičitý, močovina, extrakt u plodů a listů borůvky černé, extrakt z cukrové třtiny, kapryl / kaprin triglycerid, extrakt z pomerančové kůry, extrakt z citrónové kůry, extrakt z javoru cukrového, kyselina hyaluronová, extrakt květin plamatky zelné.

Vlastnosti: Jemný gel s protizánětlivým rostlinným komplexem aktivně čistí mastnou a kombinovanou pokožku, aniž by narušil její přirozenou rovnováhu. Díky svému složení má antibakteriální a uklidňující účinky, reguluje a normalizuje tvorbu kožního mazu. Komplex rostlinných výtažků a olej z čajovníku australského má zmírňující, hojivé a antiseptické účinky. Extrakt z okurky tonizuje, hydratuje a osvěžuje pokožku, zbavuje ji stresu.   

Prezentace: gel, plastová nádoba 500 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Skrab pro tělo Kontur s AHA kyselinami. Jemný gel s protizánětlivým rostlinným komplexem aktivně čistí mastnou a kombinovanou pokožku, aniž by narušil její přirozenou rovnováhu. Díky svému složení má antibakteriální a uklidňující účinky, reguluje a normalizuje tvorbu kožního mazu.