› Zpět
  • Sérum pro péči o oblast očí Extra péče pH 7.0

Sérum pro péči o oblast očí Extra péče pH 7.0

Kód: 5025
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Biosacharidy, rostlinný glycerin, olej ze sladkého mandlovníku, kofein, kyselina glycyrrhetinová, glukonát zinečnatý, glukonát hořečnatý, ascorbyl fosfát sodný (vitamin C), tokoferyl acetát (vitamin E), D-panthenol (vitamin skupiny B), niacinamid (vitamin skupiny B), kyselina linolová (vitamin F), kyselina hyaluronová, lecitin, asiaticoside, kyselina asiatiková, kyselina madekasová, kyselina linolenová, minerální částice pro přidání jasu, SPF faktor 5%.

Vlastnosti: Jemné sérum pro citlivou pokožku kolem očí má komplexní antiagingové a antioxidační účinky. Aktivní formule přípravku v kombinaci s kofeinem a extraktem z pupečníku asijského obsaženým v liposomech zajišťuje působivý výsledek: vyhlazuje drobné vrásky, redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Pupečník asijský (centella asiatica)  má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožní buňky díky obsahu těchto dvou složek: asiatikosidu a madecossidu. Madecossid je čistý izolát (molekula) získaný z pupečníku asijského. Působí na tvorbu přirozeného kolagenu, omlazuje kůži a regeneruje ji, když je poškozena. Sérum stimuluje tvorbu lipidů, kožních ceramidů a syntézu kolagenu, čímž napomáhá obnovení kožní bariéry. Díky aktivním složkám přípravku je zlepšena kožní imunita působící proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

Indikace: Intenzivní péče o pokožku kolem očí v rámci omlazujících procedur.

Prezentace: Emulze.

Balení: plastová tuba 50 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Jemné sérum pro citlivou pokožku kolem očí má komplexní antiagingové a antioxidační účinky. Aktivní formule přípravku v kombinaci s kofeinem a extraktem z pupečníku asijského obsaženým v liposomech