› Zpět
  • Regenerační omlazující noční krém pH 5.8

Regenerační omlazující noční krém pH 5.8

Kód: 5335
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Rostlinný glycerin, bambucké máslo, olej z pšeničných klíčků, olej z jojoby, extrakt z divokého jamu v liposomech, tokoferol acetát (vitamin E), asiaticoside, kyselina asiatiková, kyselina madekasová, lecitin.

Vlastnosti: Krém s bohatou texturou má výrazný regenerační a omlazující účinek. Inkapsulovaný extrakt z divokého jamu značně zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů, činí pokožku pružnější. Pupečník asijský (centella asiatica)  má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožní buňky díky obsahu těchto dvou složek: asiatikosidu a madecassidu. Madecassosid je čistý izolát (molekula) získaný z pupečníku asijského. Působí na tvorbu přirozeného kolagenu, omlazuje kůži a regeneruje ji, když je poškozena. Vitamin E obnovuje hydratační rovnováhu kůže a snižuje při tom její citlivost. Pravidelné použití krému zlepšuje strukturu kůže, vypíná ji, vyhlazuje její reliéf a obnovuje optimální hydrolipidovou rovnováhu. Krém je účinnou prevencí proti předčasnému stárnutí kůže a má výrazné antioxidační vlastnosti.

Indikace: Péče o starší pokožku, obnovení dermální matrix a epidermální bariéry. Fotostárnutí, suchá dehydratovaná pokožka.

Prezentace: Krém; plastová tuba 150 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Regenerační omlazující noční krém. Krém s bohatou texturou má výrazný regenerační a omlazující účinek. Inkapsulovaný extrakt z divokého jamu značně zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů, činí pokožku pružnější.