› Zpět
  • Liftingový koncentrát pH 5.0

Liftingový koncentrát pH 5.0

Kód: 2030
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Extrakt z pupečníku asijského v liposomech, liftingový komplex -10%: hydrolyzovaný extrakt z pšeničných bílkovin, klíčky ječmenu, květy arniky horské, extrakt z mimózy; esenciální olej z růžového stromu dalbergia, olej z šalvěje muškátové, ricinový olej, rostlinný glycerin.

Vlastnosti: Inkapsulovaný extrakt pupečníku asijského podporuje syntézu kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů, čímž značně zlepšuje elasticitu a pružnost pokožky.  Extrakt z arniky horské má protizánětlivé a posilující účinky. Extrakt z mimózy bojuje proti volným radikálům, stimuluje kapilární cirkulaci, má zklidňující účinek. Komplex rostlinných extraktů a hydrolyzované proteiny pšenice zajišťují viditelný liftingový efekt. Esenciální oleje koncentrátu vytvářejí dlouhodobý osvěžující efekt a zajišťují dodatečnou kontrolu sekrece mazových žláz, čímž značně redukují otoky.

Indikace: Starší pokožka, gravitační ptóza.

Prezentace: Roztok.

Balení: lahvička z tmavého skla 60 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Liftingový koncentrát pH 5.0. Inkapsulovaný extrakt pupečníku asijského podporuje syntézu kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů, čímž značně zlepšuje elasticitu a pružnost pokožky. Extrakt z arniky horské má protizánětlivé a posilující účinky.