› Zpět
  • Krém-výplň pro víčka  pH 7.0

Krém-výplň pro víčka pH 7.0

Kód: 5195
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Mořský kolagen, skvalan, bambucké máslo, SepiliftTM – lipoaminokyselina (dipalmitoyl hydroxyprolin), kyselina hyaluronová, inkapsulovaný extrakt z pupečníku asijského, inkapsulovaný extrakt z divokého jamu, inkapsulovaný extrakt sójového proteinu, olej z meruňkových jader, vitamin E, lecitin.

Vlastnosti: Krém-výplň pro zmenšení vrásek kolem očí a jiných příznaků věkových změn. Díky lipoaminokyselině (hydroxyprolinu) stimuluje tvorbu kolagenu prvního typu a zajišťuje antioxidační ochranu, viditelně zmenšuje hloubku vrásek a jejich množství. Díky obsahu mořského kolagenu a kyseliny hyaluronové zajišťuje ideální prodlouženou hydrataci. Kompozice extraktů z pupečníku asijského a divokého jamu a proteinů sóji uzavřených do liposomů aktivně proniká do epidermis (progresivní systém transportu) a zajišťuje syntézu kolagenu a regeneraci buněk. Chrání buňky před volnými radikály, nabijí je energií a normalizuje při tom hormonální pozadí. Díky cennému bambuckému máslu a oleji z meruňkových jader má krém vysokou účinnost a aktivně vyživuje pokožku kolem očí.

Indikace: Pro antiagingové procedury a expresní péči o pokožku kolem očí.

Prezentace: Krém.

Balení: tuba s pumpičkou 50 ml. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Krém-výplň pro zmenšení vrásek kolem očí a jiných příznaků věkových změn. Díky lipoaminokyselině (hydroxyprolinu) stimuluje tvorbu kolagenu prvního typu a zajišťuje antioxidační ochranu, viditelně zmenšuje hloubku vrásek a jejich množství.