› Zpět
  • Krém-maska pro citlivou pokožku pH 6.0

Krém-maska pro citlivou pokožku pH 6.0

Kód: 5465
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Rostlinný glycerin, skvalan, bambucké máslo, bisabolol, tokoferyl acetát (vitamin E), lněný olej, kyselina glycyrrhetinová, výtažek z mořských řas, aminokyselina (sarkosin), draslík, hořčík, ethylhexylglycerin.

Vlastnosti: Speciální krém-maska určená pro péči o citlivou a reaktivní kůži. Inovační zklidňující gel a antistresové komplexy 3D Šťastná pokožka jsou vytvořeny pro zvýšení tolerance pokožky a činí ji odolnější k vnější agresi. Skvalan, lněný olej a bambucké máslo, které tento přípravek obsahuje, rychle pronikají do kůže, zjemňují ji a vyživují. Díky velkému obsahu polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6 a vitaminů A, B, K, E, F (které jsou složkami olejů) tato krém-maska výborně obnovuje suchou, k podráždění náchylnou pokožku, která je kvůli nedostatku vitaminů zašedlá. Kyselina glycyrrhetinová hraje důležitou roli a má zklidňující, protizánětlivý účinek a zjemňuje pokožku. Sarkosin je přírodní aminokyselina, normalizuje tvorbu kožního mazu a je výborným kondicionérem. Kombinace krému-masky a zklidňujícího koncentrátu z řady 3D Šťastná pokožka je ideální pro program péče o citlivou, k podráždění náchylnou pokožku.

Indikace: Péče o citlivou a reaktivní pokožku; stimulace betaendorfinů a snížení hladiny interleukinů v epidermis.

Prezentace: Krém; plastová tuba 150 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Speciální krém-maska určená pro péči o citlivou a reaktivní kůži. Inovační zklidňující gel a antistresové komplexy 3D Šťastná pokožka jsou vytvořeny pro zvýšení tolerance pokožky a činí ji odolnější k vnější agresi.