› Zpět
  • Koncentrát pro pokožku s akné – 2. fáze pH 5.5

Koncentrát pro pokožku s akné – 2. fáze pH 5.5

Kód: 2080
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Protizánětlivý komplex: extrakt z kořene lopuchu, extrakt ze slézu, extrakt z mirhy, extrakt z listů jitrocele, extrakt z tymiánu; glukonát, zinek, síra, esenciální olej z levandule, esenciální olej z meduňky, pyridoxin (vitamín skupiny B).

Vlastnosti: Základem koncentrátu je unikátní protizánětlivý rostlinný komplex. Díky vyváženému složení má přípravek výrazné antibakteriální a zklidňující účinky, reguluje a normalizuje tvorbu kožního mazu. Koncentrát má zjemňující, hojivé a antiseptické účinky. Zinek a síra mají antibakteriální a keratolytický efekt (proces olupování epidermis), ničí bakterie, regulují funkci mazových žláz. Esenciální olej z levandule a meduňky zajišťuje dlouhotrvající účinek a dodatečnou kontrolu sekrece mazových žláz.

Indikace: Kombinovaná a mastná pokožka, pokožka s akné (prevence).

Prezentace: Roztok; lahvička z tmavého skla 60 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Koncentrát pro pokožku s akné. Základem koncentrátu je unikátní protizánětlivý rostlinný komplex. Díky vyváženému složení má přípravek výrazné antibakteriální a zklidňující účinky, reguluje a normalizuje tvorbu kožního mazu. Koncentrát má zjemňující, hojivé a antiseptické účinky.