• Kolagenová maska (list)

Kolagenová maska (list)

Kód: 2110
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Kolagen (92,1%).

Vlastnosti: Základem kolagenové masky je lyofilizovaný (sublimovaný) kolagen. Aktivní účinky masky se zakládají na schopnosti hydrokoloidu vázat a udržovat v epidermis vodu, jejíž váha 30násobně převyšuje jeho vlastní váhu. Díky této vlastnosti vzniká na povrchu pokožky film propustný pro vzduch a nepropustný pro vodu, který má velice výrazný hydratační a liftingový účinek. Kromě toho maska zlepšuje mikrocirkulaci, aktivuje metabolismus a urychluje procesy buněčné regenerace. Maska se může aplikovat po povrchových peelinzích a je vhodná ke zrychlení obnovy kůže.

Způsob použití: Přiložte suchou masku k předem očištěné pokožce obličeje, abyste zjistili místa průřezů pro nos, ústa a případně oči. Udělejte v masce průřezy, poté položte masku na obličej.  Naneste na masku aktivátor a narovnejte vrstvu po celém povrchu obličeje pomocí štětce. Aktivátor: jako aktivátor lze použít TONIC LOTION DRY & SENSITIVE SKIN. Pro posílení účinků aktivátoru můžete přidat do pleťové vody 2-5 ml koncentrátu podle aktuálního problému.

Indikace: Dehydratovaná pokožka, obnovení kůže po peelinzích, omlazující procedury.

Prezentace: List sublimovaného kolagenu v individuálním balení (formát A4).


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Kolagenová maska (list). Základem kolagenové masky je lyofilizovaný (sublimovaný) kolagen. Aktivní účinky masky se zakládají na schopnosti hydrokoloidu vázat a udržovat v epidermis vodu, jejíž váha 30násobně převyšuje jeho vlastní váhu.