› Zpět

Intenzivní krém proti vráskám s vitaminem C a retinolem v mikrokapslích pH 5.5

Kód: 3905
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Čistý retinol v mikrokapslích (chitosanových), askorbyl fosforečnan hořečnatý (vitamin C), rostlinný glycerin, olej  z meruňkových jader, sluneční filtry (proti UV-B / UV-A), očištěný včelí vosk.

Vlastnosti: Inovační anti-agingový krém je pýchou laboratoře SOSKIN-Paris. Obsahuje čistý retinol (v chitozanových mikrokapslích) a vitamin C, které přispívají k aktivnímu omlazení, obnovení pružnosti a hydratace kůže a k vyhlazení vrásek. Vitamin C posiluje kapilární stěnu, normalizuje syntézu kolagenu, má antioxidační účinky a zlepšuje barvu pleti. Olej z meruňkových jader výborně doplňuje formuli krému, vyhlazuje kožní mikroreliéf a obnovuje ochranné funkce epidermis. Doporučuje se pro všechny typy pokožky s příznaky stárnutí. Zajišťuje viditelný omlazující účinek. Obsahuje UV filtry.

Indikace: Péče o starší a problematickou pokožku, obnovení dermální matrix a epidermální bariéry. Fotostárnutí.

Prezentace: Krém; tuba s pumpičkou 100 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Intenzivní krém proti vráskám s vitaminem C a retinolem. Inovační anti-agingový krém je pýchou laboratoře SOSKIN-Paris. Obsahuje čistý retinol (v chitozanových mikrokapslích) a vitamin C, které přispívají k aktivnímu omlazení, obnovení pružnosti a hydratace kůže a k vyhlazení vrásek.