› Zpět
  • Hydratační omlazující krém pH 6.0

Hydratační omlazující krém pH 6.0

Kód: 5325
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Biosacharidy, olej ze sladkého mandlovníku, bambucké máslo, D-panthenol (vitamin skupiny B), retinyl palmitát (vitamin A), tokoferyl acetát (vitamin E), extrakt z pupečníku asijského v liposomech, slunečnicový olej, rostlinný glycerin, očištěný včelí vosk, lecitin, kyselina linolová, kyselina linolenová.

Vlastnosti: Inkapsulovaný extrakt pupečníku asijského napomáhá tvorbě kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů. Krém zlepšuje elasticitu a pružnost kůže, zmenšuje hloubku stávajících vrásek a předchází vzniku nových. Vitaminový komplex dobře obnovuje, aktivně brání atrofii a stárnutí kůže. Olej ze sladkého mandlovníku a bambucké máslo skvěle doplňují formuli krému, zlepšují mikroreliéf pokožky  a obnovují její obranné funkce. Pupečník asijský (centella asiatica)  má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožní buňky díky obsahu těchto dvou složek: asiatikosidu a madecassidu. Madecassosid je čistý izolát (molekula) získaný z pupečníku asijského. Působí na tvorbu přirozeného kolagenu, omlazuje kůži a regeneruje ji, když je poškozena

Indikace: Péče o starší pokožku, obnovení dermální matrix a epidermální bariéry. Fotostárnutí, dehydratovaná pokožka.

Prezentace: Krém.

Balení: plastová tuba 150 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Hydratační omlazující krém pH 6.0 pro péče o starší pokožku, obnovení dermální matrix a epidermální bariéry. Inkapsulovaný extrakt pupečníku asijského napomáhá tvorbě kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů.