› Zpět
  • Gel na obličej s 20% vitaminem C ph 7.4

Gel na obličej s 20% vitaminem C ph 7.4

Kód: 5005
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Rostlinný glycerin, 20% vitamin C v liposomech (askorbylfosfát sodný), lecitin, křemík, tokoferyl acetát (vitamin E), kyselina hyaluronová.

Vlastnosti: Gelovité sérum s vysokým obsahem vitaminu C. Stimuluje syntézu kolagenu, posiluje místní imunitu, omlazuje a proměňuje pokožku. Má výrazný antioxidační účinek, posiluje cévní stěnu, preventivně brání vývoji kuperózy a napomáhá redukci vrásek. Díky rostlinnému glycerinu a kyselině hyaluronové aktivně udržuje v kůži vodu. Gel má výrazné antioxidační vlastnosti, brání stárnutí kůže, zvyšuje její tonus a zlepšuje elasticitu.

Indikace: Intenzivní péče pro všechny typy pokožky, pigmentové skvrny, fotostárnutí, obnovení pokožky v postpeelingovém období.

Prezentace: Gel; plastová lahvička 100 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Gel na obličej s 20% vitaminem C. Gelovité sérum s vysokým obsahem vitaminu C. Stimuluje syntézu kolagenu, posiluje místní imunitu, omlazuje a proměňuje pokožku. Má výrazný antioxidační účinek, posiluje cévní stěnu, preventivně brání vývoji kuperózy a napomáhá redukci vrásek.