› Zpět
  • Exfoliační krém (skrab) pro všechny typy pokožky ph 5.7

Exfoliační krém (skrab) pro všechny typy pokožky ph 5.7

Kód: 5125
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hlavní aktivní složky: Kaolin, kyselina stearová, olej z meruňkových jader,  kyselina palmitinová, pudr z meruňkových jader, jemný křemenný prášek, rostlinný glycerin, arabská guma, extrakt z papáji, extrakt z pupečníku asijského (centella asiatica), 1-2 hexanediol.

Vlastnosti: Jemný exfoliační krém šetrně odstraňuje zrohovatělé buňky epidermis, nepoškozuje ani netraumatizuje pokožku. Enzymy papáji usnadňují odlupování a tím napomáhají hlubokému očištění. Mikrogranule z meruňkových jader a křemenového prášku narovnávají povrch pokožky. Kaolin absorbuje přebytky kožního mazu, čistí a zmenšuje póry. Extrakt z pupečníku asijského zvyšuje turgor pokožky a je výbornou prevencí předčasného stárnutí. Po proceduře exfoliace s použitím tohoto krému se pokožka stává hladká a svěží.

Indikace: Hluboké očištění pokožky, lokální hyperkeratóza.

Prezentace: Krém-pasta

Balení: plastová tuba 150 ml.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Exfoliační krém (skrab) pro všechny typy pokožky . Jemný exfoliační krém šetrně odstraňuje zrohovatělé buňky epidermis, nepoškozuje ani netraumatizuje pokožku. Enzymy papáji usnadňují odlupování a tím napomáhají hlubokému očištění.