• Multifunkční zařízení S-03

Multifunkční zařízení S-03

Kód: S-03
Dostupnost: Skladem
14 170 kč
Frekvence: 27-28 kHz
Hmotnost: 7 kg.
Intenzita ultrazvuku: 1; 3 MHz
Napětí: 220-240V
Rozměry: 286 x 316 x 156 mm
Výkon : 60 W
Popis produktu:

Multifunkční přístroj ultrazvukové terapie S-03 Alvi Praha 2 v 1 kombinuje možnosti čištění pokožky a aplikaci účinných látek do pokožky ke zlepšení pokožky a obnovení tkání.


O postupu

Díky vibracím ultrazvukem odstraňuje pračka všechny nečistoty a keratinózní části epidermis velmi efektivně a rychle. Průměrná doba trvání relace nepřesáhne 20-30 minut.


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky. Průměrná doba postupu 20-30 minut.


Ultrazvuková terapie

Ultrazvuková terapie je založena na použití vysokofrekvenčních ultrazvukových vln 1-3 MHz pro spuštění přírodních procesů zrychlené výroby elastinu a kolagenu. Navíc tato technika zvyšuje propustnost buněčných membrán, což je důležité pro intradermální podávání léčiv (fonoforéza). Za tímto účelem je zařízení vybaveno dvěma speciálními nástavci plochého a kuželového tvaru.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý