• Multifunkční zařízení S-02

Multifunkční zařízení S-02

Kód: S-02
Dostupnost: Skladem
16 120 kč
Elektroporace: 2,5-5 kHz, 36V, 10-30mA
Frekvence: 27-28 kHz
Napětí: 220-240V
Rozměry: 286 x 316 x 156 mm
Výkon : 45W
Popis produktu:

Technologie mikroskopování je bezbolestná a univerzální variace mechanického peelingu, určeného k čištění epidermis na obličeji a těle.

Získáte ergonomické a bezproblémové zařízení v podmínkách dlouhodobé záruky a technické podpory od ALVI Prague. Kromě procedury diamantové dermabraze má Kompaktní přístroj  2 v 1 S-02 od společnosti Alvi Prague (mezoterapie bez použití jehly + ultrazvuková špachtle) se týká inovativního kosmetologického vybavení pro vysoce kvalitní lokální a komplexní procedury zaměřené na:

- pravidelné péče o pleť a zlepšení pokožky;

- čištění pokožky (peeling);

- tonifikaci a zlepšení kožního turgoru;

- s věkem související změny na kůži a stárnutí;

- odstranění zánětlivých procesů;

- odstranění hyperpigmentací;

- vyhlazení vrásek a záhybů (zvedání);

- léčba celulitidy;

- normalizace krevního oběhu a lymfatické drenáže;

- odstranění projevů již existujících strií, přebytečných tukových usazenin, strip, jizv.


O postupu


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Neinvazivní mezoterapie 

Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý