› Zpět
  • Multifunkční zařízení PX-7000 plus

Multifunkční zařízení PX-7000 plus

Kód: PX-7000 plus
Dostupnost: Skladem
91 260 kč
Displej: dotykový LCD displej 7 "
Impulsní režim: konstantní
Kavitační frekvence: 40 kHz
Manipulace: 1 tryska pro kavitaci, 1 vakuová tryska s možností připojení rádiových vln, 3 RF pro orbitální zónu, obličej, tělo se snímači teploty v každém. RF - snímač teploty - s volbou teploty (snížení / zvýšení).
Napětí: 220V / 110V 50Hz / 60Hz
RF frekvence: 3-5 MHz
Výkon : 100W
Popis produktu:

Profesionální medicínské zařízení 3 v 1 PX-7000 s možností RF terapie, kavitace a vakuové terapie je výhodnou příležitostí k nákupu víceúčelového vybavení pro kosmetické salony, kliniky a SPA centra. Můžete provádět širokou škálu procedur zaměřených na bezbolestnou a efektivní úpravu postavy, omlazení pleti, eliminaci kosmetických vad. Kromě toho po nákupu  můžete objednat Master-Class a získat profesionální dovednosti při používání všech možností tohoto přístroje úplně zdarma.


Nejoblíbenější služby, které jsou prováděny za pomoci kosmetologického přístroje Alvi Praha 3v1, zahrnují:

- korekce nadměrné hmotnosti;

- snížení objemu těla;

- facelifting (zvedání vrásek);

- zvýšení turgoru a celkové omlazení pokožky;

- odstranění věkových a aktinických změn na obličeji a těle;

- odstranění strií, pruhů, chabosti svalů;

- komplexní terapie celulitidy;

- odstranění účinků akné, žaludku, po akné;

- normalizace barvy pleti;

- normalizace lymfatické drenáže a mikrocirkulace.


RF lifting

Stimuluje regenerační procesy a zrychluje krevní oběh. RF nástavec, který provádí přísně kontrolovaný ohřev vrstev kůže a podkožního tuku na určitou teplotu. Po dosažení požadované teploty dochází ke zhutnění stávajícího kolagenu a rovněž k aktivní stimulaci syntézy jeho nových vláken. Průměrná doba trvání RF liftinga je od 30 do 60 minut. Inovace - snímač teploty - s volbou teploty (snížení / zvýšení).


Vakuová terapie

Neustále vysokou poptávkou je postup rollerové masáže, která ve výsledku způsobí plošné a rovnoměrné ztenčení podkožní tukové vrstvy. Funkčnost zařízení umožňuje nejen přesné nastavení intenzity kompresoru, ale také volbu pulzního nebo kontinuálního režimu.

Celková doba procedury závisí na oblasti léčby a je obvykle 45-60 minut. Jestli chcete dosáhnout maximálního účinku, budete potřebovat 10-15 sezení s intervalem 2-3 dnů.


Kavitace

Kavitace také nazývána bezbolestná liposukce, je moderním řešením pro cílené hubnutí. Průměrná doba kavitace je 30-45 minut. Kvůli manipulaci s tukovou tkáňou dochází k tvorbě a zhroucení mezibuněčných dutin (kaverny). Základní princip kavitace spočívá v narušení buněčné stěny tukových buněk do hloubky cca 1,5 cm, následkem toho je obsah tukových buňek ve formě mastných kyselin a za pomocí lymfatického systému odbourán tělem. 


- Bezbolestná metoda

- Téměř nulová rizika

- Pravidelný tvar ošetřované partie

- Rychlý účinek 

- Není nutný operační zákrok

- Mnoho možností využití: stehna, záda, bříško, zadeček, boky, kolena, předloktí

- Žádné období rekonvalescence, z ošetření může ihned odejít a pokračovat ve svém programu

- Pro všechny věkové kategorie 


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý