• Multifunkční zařízení N-06

Multifunkční zařízení N-06

Kód: N-06
Dostupnost: Skladem
40 690 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Elektroporace: 2,5-5 kHz, 36 V, 10-30 msA
Foton: 7 barev
Frekvence: 50-60 Hz
Frekvence oscilace ultrazvuku : 27-28 kHz ± 4
Kryo-termo kladivo: maximální teplota horké elektrody: 55 ± 1 ° C, teplota studené elektrody: ≤ 5 ° C, průměr pracovního povrchu: 5,5 cm
Napětí: 220V
Režimy mikrovlnn: 4 programy (bipolární impulsy s harmonickou modulací).
Vakuový tlak: 60-70 mm Hg
Výkon : 190 Watt
Popis produktu:

Inovativní přístroj N-06 Alvi Praha je určen pro lokální a složité odstranění kosmetických vad a obnovení kůže, tkání a organizma celkem. Moderní zařízení kombinuje v jednom kompaktním balení 6 samostatných modulů:


Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;

Needle free mesotherapy - Neinvazivní mezoterapie;

Hot Cold – terapie střídání tepla a chladu;

Photon – fotonová terapie.

Mikrovlnná terapie (frekvenční).


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°С, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Diamantová mikrodermabraze

Čištění pokožky pomocí mikrokrystalických nástavců je jedním z nejúčinnějších typů mechanického peelingu s výrazným exfoličním účinkem, který odstraňuje dokonce i trvalé kosmetické vady. Zařízení je vybaveno dvěma držadly pro rukojeť a devíti tryskami různých průměrů s diamantovým abrazivem. Všechny odloupané částice jsou okamžitě odstraněny z povrchu kůže vakuovým zatažením.


Neinvazivní mezoterapie 

Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.


Kromě úkolů regenerace a omlazení pokožky léčba úspěšně pomáhá s řadou kosmetických a fyziologických problémů:

- proti celulitidě,

- na lokální celulitidu,

- na strie,

-  na ochablou pokožku,

-  proti vráskám,

-  po opalování,

-  na depigmentaci.


Terapie střídání tepla a chladu 

Kontrastní vliv teploty na pokožku stimuluje krevní oběh, lymfodrenáž a metabolické procesy v buňkách, což umožňuje účinně překonat problém s zánětem, kožními vyrážkami, couperózou, celulitidou. Zařízení je doplněno o nástavec ve tvaru písmene T (kryo-termo kladivo), jehož pracovní povrch má průměr 55 mm a může vytvářet teplotu v rozmezí 5-550 ° C.


Fotonová terapie

Světelná terapie znamená bezbolestná regenerace, hojení, vyhlazování a omlazení pokožky pomocí složitých efektů barevných fotonů a elektromagnetických impulzů. Všechna individuální nastavení postupu fotonoterapie jsou umístěné na speciální násadci. Kromě volby intenzity přenosu jednotlivých barev, poskytujeme multifunkční režim se střídavou změnou v délce fotonových toků.


Frekvenční terapie
Mikrokurentní terapie je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do epidermis a dermis, ovlivňovat cévy a svaly. Efekt se vyskytuje na úrovni buněk, kde nízkofrekvenční proud normalizuje metabolické procesy. 


Nabízíme čtyři přednastavené režimy mikrovlnn:
P1 - přeprogramování mimických svalů
P2 - mikroionoforéza (iontová mezoterapie)
P3 - lifting obličeje a krku (také může být použito při práci na těle)
P4 - lymfatická drenáž.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý