• Multifunkční zařízení N-05

Multifunkční zařízení N-05

Kód: N-05
Dostupnost: Skladem
32 500 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Foton: 7 barev
Frekvence: 50-60 Hz
Frekvence oscilace ultrazvuku : 27-28 kHz ± 4
Hmotnost: 8 kg.
Kryo-termo kladivo: teplo je 42 ° C, chlad je 1-2 ° C
Napětí: 220-240 V, 50-60 Hz
Výkon : 175 Watt
Popis produktu:

Nabízíme Vám výhodný nákup multifunkčního kosmetologického zařízení N-05 a profesionální servis zdarma. 

Rozhodnutím koupit multifunkční N-05 řešíte najednou složité problémy obnovy, zlepšení a omlazení kůže, svalové tkáně a celého organismu. Tento model zařízení je charakterizován univerzálním designem v černobílé barvě, který se hodí všem stylovým a barevným designům místnosti. Mírná hmotnost a malé rozměry přispívají k vysoké mobilitě a umístění v podmínkách nedostatku místa.


Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;

Needle free mesotherapy - Neinvazivní mezoterapie;

Hot Cold – terapie střídání tepla a chladu;

Photon – fotonová terapie.


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°С, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Diamantová mikrodermabraze

Čištění pokožky pomocí mikrokrystalických nástavců je jedním z nejúčinnějších typů mechanického peelingu s výrazným exfoličním účinkem, který odstraňuje dokonce i trvalé kosmetické vady. Zařízení je vybaveno dvěma držadly pro rukojeť a devíti tryskami různých průměrů s diamantovým abrazivem. Všechny odloupané částice jsou okamžitě odstraněny z povrchu kůže vakuovým zatažením.


Neinvazivní mezoterapie 

Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.


Kromě úkolů regenerace a omlazení pokožky léčba úspěšně pomáhá s řadou kosmetických a fyziologických problémů:

- proti celulitidě,

- na lokální celulitidu,

- na strie,

-  na ochablou pokožku,

-  proti vráskám,

-  po opalování,

-  na depigmentaci.


Terapie střídání tepla a chladu 

Kontrastní vliv teploty na pokožku stimuluje krevní oběh, lymfodrenáž a metabolické procesy v buňkách, což umožňuje účinně překonat problém s zánětem, kožními vyrážkami, couperózou, celulitidou. Zařízení je doplněno o nástavec ve tvaru písmene T (kryo-termo kladivo), jehož pracovní povrch má průměr 55 mm a může vytvářet teplotu v rozmezí 5-550 ° C.


Fotonová terapie

Světelná terapie znamená bezbolestná regenerace, hojení, vyhlazování a omlazení pokožky pomocí složitých efektů barevných fotonů a elektromagnetických impulzů. Všechna individuální nastavení postupu fotonoterapie jsou umístěné na speciální násadci. Kromě volby intenzity přenosu jednotlivých barev, poskytujeme multifunkční režim se střídavou změnou v délce fotonových toků.Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý