• Multifunkční zařízení N-04

Multifunkční zařízení N-04

Kód: N-04
Dostupnost: Skladem
28 860 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Elektroporace: 2,5-5 kHz, 36 V, 10-30 msA
Frekvence: 50-60 Hz
Frekvence oscilace ultrazvuku : 27-28 kHz ± 4
Kryo-termo kladivo: maximální teplota horké elektrody: 55 ± 1 ° C, teplota studené elektrody: ≤ 5 ° C, průměr pracovního povrchu: 5,5 cm
Napětí: 220V
Vakuový tlak: 60-70 mm Hg
Výkon : 160 Watt
Popis produktu:

Inovativní přístroj  4 v 1 kombinuje několik funkcí v jednom krytu, které umožňují zákazníkům nařídit nejúčinnější a bezbolestné metody péče o pleť a omlazení:

Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;

Needle free mesotherapy - Neinvazivní mezoterapie;

Hot Cold – terapie střídání tepla a chladu;


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°С, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Diamantová mikrodermabraze

Čištění pokožky pomocí mikrokrystalických nástavců je jedním z nejúčinnějších typů mechanického peelingu s výrazným exfoličním účinkem, který odstraňuje dokonce i trvalé kosmetické vady. Zařízení je vybaveno dvěma držadly pro rukojeť a devíti tryskami různých průměrů s diamantovým abrazivem. Všechny odloupané částice jsou okamžitě odstraněny z povrchu kůže vakuovým zatažením.


Neinvazivní mezoterapie 

Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.


Kromě úkolů regenerace a omlazení pokožky léčba úspěšně pomáhá s řadou kosmetických a fyziologických problémů:

- proti celulitidě,

- na lokální celulitidu,

- na strie,

-  na ochablou pokožku,

-  proti vráskám,

-  po opalování,

-  na depigmentaci.


Terapie střídání tepla a chladu 

Kontrastní vliv teploty na pokožku stimuluje krevní oběh, lymfodrenáž a metabolické procesy v buňkách, což umožňuje účinně překonat problém s zánětem, kožními vyrážkami, couperózou, celulitidou. Zařízení je doplněno o nástavec ve tvaru písmene T (kryo-termo kladivo), jehož pracovní povrch má průměr 55 mm a může vytvářet teplotu v rozmezí 5-550 ° C.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý