• Multifunkční zařízení N-03

Multifunkční zařízení N-03

Kód: N-03
Dostupnost: Skladem
24 960 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Elektroporace: 2,5-5 kHz, 36 V, 10-30 msA
Frekvence: 50-60 Hz
Frekvence oscilace ultrazvuku : 27-28 kHz ± 4
Napětí: 220V
Vakuový tlak: 60-70 mm Hg
Výkon : 90 Watt
Popis produktu:

Zařízení se liší se v malých rozměrech a působí v každém interiéru stylově. Multifunkční přístroj pro komplexní postupy čištění, zvedání a strukturální obnovu pokožky 3 v 1:

- přístroj ultrazvukové terapie (ultrazvuková scrabber);

- diamantová mikrodermabraze;

- neinvazivní mezoterapie.


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°С, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Diamantová mikrodermabraze

Čištění pokožky pomocí mikrokrystalických nástavců je jedním z nejúčinnějších typů mechanického peelingu s výrazným exfoličním účinkem, který odstraňuje dokonce i trvalé kosmetické vady. Zařízení je vybaveno dvěma držadly pro rukojeť a devíti tryskami různých průměrů s diamantovým abrazivem. Všechny odloupané částice jsou okamžitě odstraněny z povrchu kůže vakuovým zatažením.


Neinvazivní mezoterapie 

ejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.


Kromě úkolů regenerace a omlazení pokožky léčba úspěšně pomáhá s řadou kosmetických a fyziologických problémů:

- proti celulitidě,

- na lokální celulitidu,

- na strie,

- na ochablou pokožku,

- proti vráskám,

- po opalování,

- na depigmentaci.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý