• Multifunkční zařízení M-3

Multifunkční zařízení M-3

Kód: M-3
Dostupnost: Skladem
23 660 kč
Frekvence: 27-28 kHz
Intenzita ultrazvuku: 1; 3 Hz.
Napětí: 220-240V
Výkon : 75W
Výstupní proud : 10-700 mA
Popis produktu:

Inovativní přístroj  3 v 1 kombinuje několik funkcí v jednom krytu, které umožňují zákazníkům nařídit nejúčinnější a bezbolestné metody péče o pleť a omlazení:

Mikrovlnná terapie (frekvenční);

Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

Ultrasound – ultrazvuková terapie;


Mirkovlnná terapie

Frekvenční terapie je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do epidermis a dermis, ovlivňovat cévy a svaly. Efekt se vyskytuje na úrovni buněk, kde nízkofrekvenční proud normalizuje metabolické procesy. Navíc během postupu výrazně zvyšuje množství živin, urychluje syntézu proteinů, stimuluje syntézu vlastního kolagenu. V důsledku takových procesů zlepšuje se  elasticita pokožky, její turgor a vyhlazuje vrásky. Mikrocurrent terapie je tedy skutečnou alternativou k chirurgickému faceliftu. 


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky. Průměrná doba postupu 20-30 minut.


Ultrazvuková terapie

Ultrazvuková terapie je založena na použití vysokofrekvenčních ultrazvukových vln 1-3 MHz pro spuštění přírodních procesů zrychlené výroby elastinu a kolagenu. Navíc tato technika zvyšuje propustnost buněčných membrán, což je důležité pro intradermální podávání léčiv (fonoforéza). Za tímto účelem je zařízení vybaveno dvěma speciálními nástavci plochého a kuželového tvaru, které odstraňují:

- věkové a aktinické vrásky;

- pigmentové skvrny;

- edematózní a zánětlivé projevy;

- jizvy, stripy, záhyby;

- projevy celulitidy;

- poruchy krevního oběhu a lymfodrenáže.
Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý