• Multifunkční zařízení F-5

Multifunkční zařízení F-5

Kód: F-5
Dostupnost: Skladem
38 220 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Frekvence: 27-28 kHz
Hmotnost: 10,7 kg
Napětí: 220-240 V, 50-60 Hz.
Neinvazivní mezoterapie: 2,5-5 kHz, 36V, 10-30mA
Rozměry: 52x37x38 cm
Síla proudu: 10-700 μA
Výkon : 105 W
Popis produktu:

Nabízíme Vám profesionální medicínský přístroj pro kosmetické salony a soukromé kliniky. Přístroj je vybaven různými funkcemi, které pomáhají ozdravit pokožku:

- efektivní liftinf a peeling;

- facelifting,

- mezoterapie,

- léčba akné a jeho účinků,

- odstranění pigmentových skvrn, cévních "sítí" a dalších defektů kůže.

Inovativní přístroj  5 v 1 kombinuje několik funkcí v jednom krytu, které umožňují zákazníkům nařídit nejúčinnější a bezbolestné metody péče o pleť a omlazení:


Mikrovlnná terapie (frekvenční);

Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

Neinvazivní mezoterapie;

Diamantová mikrodermabraze;

Hot Cold – terapie střídání tepla a chladu;


Mirkovlnná terapie

Frekvenční terapie je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do epidermis a dermis, ovlivňovat cévy a svaly. Efekt se vyskytuje na úrovni buněk, kde nízkofrekvenční proud normalizuje metabolické procesy. Navíc během postupu výrazně zvyšuje množství živin, urychluje syntézu proteinů, stimuluje syntézu vlastního kolagenu. V důsledku takových procesů zlepšuje se  elasticita pokožky, její turgor a vyhlazuje vrásky. Mikrocurrent terapie je tedy skutečnou alternativou k chirurgickému faceliftu. 


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky. Průměrná doba postupu 20-30 minut.


Neinvazivní mezoterapie 

Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.


Diamantová dermabraze 

Provádí se na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy - posílení vrchní vrstvy epidermu - projasnění tónu pleti - ucpané póry - pigmentové skvrny - s věkem související změny na kůži - akné a postakné (včetně jizev po akné).


vyhlazení jemných vrásek

vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií

hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů

snížení produkce kožního mazu u mastné pleti

zlepšení prokrvení

odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti

rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)


Terapie střídání tepla a chladu

Multifunkční kosmetologie kombinující F-5, také podporuje metodu kontrastní masáže v kombinaci se střídajícími se vysokými a nízkými teplotami, které přispívají ke zlepšení vzhledu kůže a její liftingu. Kontrastní masáž může doplnit i  další kosmetické procedury.


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý