• Multifunkční zařízení F-4

Multifunkční zařízení F-4

Kód: F-4
Dostupnost: Skladem
33 150 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Frekvence: 27-28 kHz
Hmotnost: 10,7 kg
Napětí: 220-240 V, 50-60 Hz
Neinvazivní mezoterapie: 2,5-5 kHz, 36V, 10-30mA
Rozměry: 52x37x38 cm
Síla proudu: 10-700 mA
Výkon : 105 W
Popis produktu:

Inovativní přístroj  4 v 1 kombinuje několik funkcí v jednom krytu, které umožňují zákazníkům nařídit nejúčinnější a bezbolestné metody péče o pleť a omlazení:


Mikrovlnná terapie (frekvenční);
Skin scruber – ultrazvuková špachtle;
Neinvazivní mezoterapie;
Diamantová mikrodermabraze;


Mirkovlnná terapie
Frekvenční terapie je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do epidermis a dermis, ovlivňovat cévy a svaly. Efekt se vyskytuje na úrovni buněk, kde nízkofrekvenční proud normalizuje metabolické procesy. Navíc během postupu výrazně zvyšuje množství živin, urychluje syntézu proteinů, stimuluje syntézu vlastního kolagenu. V důsledku takových procesů zlepšuje se  elasticita pokožky, její turgor a vyhlazuje vrásky. Mikrocurrent terapie je tedy skutečnou alternativou k chirurgickému faceliftu. 

Ultrazvuková špachtle 
Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky. Průměrná doba postupu 20-30 minut.

Neinvazivní mezoterapie 
Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.

Diamantová dermabraze 
Provádí se na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy - posílení vrchní vrstvy epidermu - projasnění tónu pleti - ucpané póry - pigmentové skvrny - s věkem související změny na kůži - akné a postakné (včetně jizev po akné).

vyhlazení jemných vrásek
vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
zlepšení prokrvení
odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)
Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý