› Zpět
  • Multifunkční zařízení F-3 (М-3n)

Multifunkční zařízení F-3 (М-3n)

Kód: F-3
Dostupnost: Skladem
25 480 kč
Frekvence: 27-28 kHz
Hmotnost: 7 kg
Napětí: 220-240V, 50-60 Hz.
Výkon : 100 W
Výstupní proud : 10-700 mA
Popis produktu:

Přístroj 3 v 1 je jedinečné multifunkční zařízení, které je nenahraditelným v každém kosmetickém salonu nebo v soukromé klinice. Úspěšně kombinuje různé možnosti korekce dermatologických problémů a pomůže rozšířit seznam poskytovaných služeb a zvýšit konkurenceschopnost vašeho podniku:


Mikrovlnná terapie (frekvenční);

Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

Neinvazivní mezoterapie;


Mirkovlnná terapie

Frekvenční terapie je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do epidermis a dermis, ovlivňovat cévy a svaly. Efekt se vyskytuje na úrovni buněk, kde nízkofrekvenční proud normalizuje metabolické procesy. Navíc během postupu výrazně zvyšuje množství živin, urychluje syntézu proteinů, stimuluje syntézu vlastního kolagenu. V důsledku takových procesů zlepšuje se  elasticita pokožky, její turgor a vyhlazuje vrásky. Mikrocurrent terapie je tedy skutečnou alternativou k chirurgickému faceliftu. 


Ultrazvuková špachtle 

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky. Průměrná doba postupu 20-30 minut.


Neinvazivní mezoterapie 

Nejnovější kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky. Přístroj vytváří krátké elektrické impulzy, které posílá do ošetřujícího místa a tam působí na buněčné membrány. Tyto impulzy vyvolávají buněčné změny, které vedou k vytváření ultramikropórů. S každým dalším impulzem se tvoří nový mikropór. Tímto způsobem se póry neustále vytváří a mizí, což vede ke zvýšení propustnosti pokožky. Do takto vytvořených mikropórů jsou současně aplikovány účinné látky.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý