• Multifunkční zařízení E-6

Multifunkční zařízení E-6

Kód: E-6
Dostupnost: Skladem
37 180 kč
Frekvence: 27-28 kHz
Intenzita ultrazvuku: 1-3 MHz
Kryo-termo kladivo: pracovní povrch má průměr 55 mm a může vytvářet teplotu v rozmezí 5-550 ° C
Popis produktu:

Inovativní multifunkční přístroj E-6 se vyznačuje kompaktními rozměry a přehledným ovládacím panelem, na kterém jsou jasně vymezena tlačítka a ovládání každé funkce:

1. Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

2. Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;

3. Hot Cold – terapie střídání tepla a chladu;

4. Photon – fotonová terapie;

5. Ultrasound – ultrazvuková terapie;

6. Mikrovlnná terapie (frekvenční).


O postupu

Ultrazvuková špachtle

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°С, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Diamantová mikrodermabraze

Čištění pokožky pomocí mikrokrystalických nástavců je jedním z nejúčinnějších typů mechanického peelingu s výrazným exfoličním účinkem, který odstraňuje dokonce i trvalé kosmetické vady. Zařízení je vybaveno dvěma držadly pro rukojeť a devíti tryskami různých průměrů s diamantovým abrazivem. Všechny odloupané částice jsou okamžitě odstraněny z povrchu kůže vakuovým zatažením.


Terapie střídání tepla a chladu

Kontrastní vliv teploty na pokožku stimuluje krevní oběh, lymfodrenáž a metabolické procesy v buňkách, což umožňuje účinně překonat problém s zánětem, kožními vyrážkami, couperózou, celulitidou. Zařízení je doplněno o nástavec ve tvaru písmene T (kryo-termo kladivo), jehož pracovní povrch má průměr 55 mm a může vytvářet teplotu v rozmezí 5-550 ° C.


Fotonová terapie

Světelná terapie znamená bezbolestná regenerace, hojení, vyhlazování a omlazení pokožky pomocí složitých efektů barevných fotonů a elektromagnetických impulzů. Všechna individuální nastavení postupu fotonoterapie jsou umístěné na speciální násadci. Kromě volby intenzity přenosu jednotlivých barev, poskytujeme multifunkční režim se střídavou změnou v délce fotonových toků.


Ultrazvuková terapie

Ultrazvuková terapie je založena na použití vysokofrekvenčních ultrazvukových vln 1-3 MHz pro spuštění přírodních procesů zrychlené výroby elastinu a kolagenu. Navíc tato technika zvyšuje propustnost buněčných membrán, což je důležité pro intradermální podávání léčiv (fonoforéza). Za tímto účelem je zařízení vybaveno dvěma speciálními nástavci plochého a kuželového tvaru.


Mirkovlnná terapie

Frekvenční terapie je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do epidermis a dermis, ovlivňovat cévy a svaly. Efekt se vyskytuje na úrovni buněk, kde nízkofrekvenční proud normalizuje metabolické procesy. Navíc během postupu výrazně zvyšuje množství živin, urychluje syntézu proteinů, stimuluje syntézu vlastního kolagenu. V důsledku takových procesů zlepšuje se elasticita pokožky, její turgor a vyhlazuje vrásky. Mikrocurrent terapie je tedy skutečnou alternativou k chirurgickému faceliftu.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý