• Multifunkční zařízení E-5

Multifunkční zařízení E-5

Kód: E-5
Dostupnost: Skladem
29 770 kč
Diamantová dermabraze: 2 držáků, 9 trysek s diamantovým postřikem
Foton: 7 barev
Frekvence: 27-28 kHz
Hmotnost: 5 kg
Intenzita ultrazvuku: 1; 3 MHz
Kryo-termo kladivo: maximální teplota horké elektrody: 55 ± 1 ° C, teplota studené elektrody: ≤ 5 ° C, průměr pracovního povrchu: 5,5 cm
Napětí: 100-120V, 220-240V
Vakuový tlak: 60-70 mm Hg
Výkon : 115 W
Popis produktu:

Multifunkční přístroj 5 v 1 Alvi Praha je skvělé zařízení, vyrobené ve stylovém designu. Výhodou předního panelu je vizuální a funkční vymezení možností, z nichž každá je vybavena grafickým omezovačem a označením textu:

1. Skin scruber – ultrazvuková špachtle;

2. Ultrasound – ultrazvuková terapie;

3. Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;

4. Hot Cold – terapie střídání tepla a chladu;

5. Photon – fotonová terapie.


O postupu

Ultrazvuková špachtle

Zahrnuje Ultrazvukovou špachtli ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz). Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°С, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.


Diamantová mikrodermabraze

Čištění pokožky pomocí mikrokrystalických nástavců je jedním z nejúčinnějších typů mechanického peelingu s výrazným exfoličním účinkem, který odstraňuje dokonce i trvalé kosmetické vady. Zařízení je vybaveno dvěma držadly pro rukojeť a devíti tryskami různých průměrů s diamantovým abrazivem. Všechny odloupané částice jsou okamžitě odstraněny z povrchu kůže vakuovým zatažením.


Terapie střídání tepla a chladu

Kontrastní vliv teploty na pokožku stimuluje krevní oběh, lymfodrenáž a metabolické procesy v buňkách, což umožňuje účinně překonat problém s zánětem, kožními vyrážkami, couperózou, celulitidou. Zařízení je doplněno o nástavec ve tvaru písmene T (kryo-termo kladivo), jehož pracovní povrch má průměr 55 mm a může vytvářet teplotu v rozmezí 5-550 ° C.


Ultrazvuková terapie

Ultrazvuková terapie je založena na použití vysokofrekvenčních ultrazvukových vln 1-3 MHz pro spuštění přírodních procesů zrychlené výroby elastinu a kolagenu. Navíc tato technika zvyšuje propustnost buněčných membrán, což je důležité pro intradermální podávání léčiv (fonoforéza). Za tímto účelem je zařízení vybaveno dvěma speciálními nástavci plochého a kuželového tvaru.


Fotonová terapie

Světelná terapie znamená bezbolestná regenerace, hojení, vyhlazování a omlazení pokožky pomocí složitých efektů barevných fotonů a elektromagnetických impulzů. Všechna individuální nastavení postupu fotonoterapie jsou umístěné na speciální násadci. Kromě volby intenzity přenosu jednotlivých barev, poskytujeme multifunkční režim se střídavou změnou v délce fotonových toků.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý