• Multifunkční zařízení A-03

Multifunkční zařízení A-03

Kód: A-03
Dostupnost: Skladem
16 900 kč
Frekvence: 27 - 28 kHz
Napětí: 220V - 240V, 50-60 Hz
Rozměry: 286 x 316 x 156 mm
Trysky: 3 rukojeti, 9 trysek s diamantovým postřikem
Výkon : 70 W
Popis produktu:

Dlouhodobý pozitivní efekt je přiřazen k technice diamantové mikrodermabráze a ultrazvukovému peelingu. Navzdory technologickým rozdílům v přístupu k odstraňování zkorodovaných povrchů a kosmetických vad, máme výhodnou příležitost koupit jedinečné vybavení pro kosmetické salony, soukromé kosmetologické pokoje a kliniky, které kombinuje:

- speciální trysky s mikrokrystalickým postřikem pro bezbolestnou mechanickou dermabrazi horní a střední vrstvy pokožky;

- speciální ultrazvuková špachtle ve formě lopatky z chirurgického oceli, která je schopna vibrovat pod vlivem vysokofrekvenčních ultrazvukových vibrací (27-28 kHz).


Ultrazvuková špachtle je držena přes kůži pod úhlem 40- 45°, aktivně se sbírá na povrchu nečistoty z pórů a mrtvých částic epidermis. V tomto případě se také provádí kvalitativní mikromasáž pokožky.

Diamantová dermabraze se provádí na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy - posílení vrchní vrstvy epidermu - projasnění tónu pleti - ucpané póry - pigmentové skvrny - s věkem související změny na kůži - akné a postakné (včetně jizev po akné).


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý