› Zpět
  • Arcaya White Vision Profi ampule 10x 2 ml

Arcaya White Vision Profi ampule 10x 2 ml

Kód: 195-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Regenerační ampule s bělícím účinkem. Zesvětlující, regenerační a zkrášlující - pro bezvadnou pleť.

Vzácná ampule s účinnou složkou s bělícím účinkem pro hyperpigmentaci, věkové skvrny a pigmentační místa. Se simultánním regeneračním účinkem. Vzácná ampule s účinnou složkou s cíleným bělícím účinkem. Přírodní výtažky z květů sedmikrásky zesílené vitamínem C podporují přechod na lehčí pleť a zároveň udržují rovnoměrný tón pleti. Regenerační účinné složky zlepšují strukturu pokožky a zároveň snižují viditelné známky stárnutí. Ideální pro zesvětlení hyperpigmentačních nebo pigmentových míst všeho druhu. 

Složení: Aqua (Water), Propanediol, Butylene Glycol, Niacinamide, Pentylene Glycol, Glycerin, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Panthenol, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propylene Glycol, Phenethyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Potassium Chloride.


Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 


Balení: ampule 10x 2 ml

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Arcaya White Vision Profi ampule 10x 2 ml