› Zpět
  • Arcaya Vitamin C Profi ampule 10x 2 ml

Arcaya Vitamin C Profi ampule 10x 2 ml

Kód: 166-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Ampulka s vitaminem C pro zvýšení elasticity. Zesilovač kolagenu a antipigment.


Rychlá pomoc při potírání tvorby vrásek, snížení elasticity a hyperpigmentaci. Ampulka s vysoce citlivým derivátem čistého vitamínu C, který se po aplikaci aplikuje na kůži pomocí vlastních enzymů pouze tím, jak vitamin C dokáže působit i v hlubších vrstvách pokožky. Vitamin C má vynikající vlastnosti při syntéze kolagenu, tj. podporuje regeneraci pružných kolagenových vláken. Vitamin C má povrchový světelný efekt, který zesiluje světelnost pokožky a dává jí bleděmodrý porcelánový lesk.

 

Složení: Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Limonene, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Sodium Lactate, Citric Acid, Disodium EDTA, Lactic Acid, Serine, Sorbitol, Urea, Sodium Chloride, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Linalool, Allantoin, CI 19140 (FD&C Yellow No.5).


Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 


Balení: ampule 10x 2 ml

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Arcaya Vitamin C Profi ampule 10x 2 ml