• Arcaya Super Sensitive Profi

Arcaya Super Sensitive Profi

Kód: 197-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Antistresová ampule pro citlivou pokožku s beta glukanem. Dokonalá rovnováha uklidnění a regenerace.

Hluboká protistresová léčba s intenzivním vyrovnávacím a uklidňujícím účinkem na neklidnou, podrážděnou pokožku. 

Unikátní biologická protistresová léčba: intenzivní vyrovnávací a zklidňující ampule pro neklidnou, snadno podrážditelnou pokožku. Červené skvrny a podráždění jsou účinně zastaveny dříve, než se mohou úplně utvořit. Pokožka vyvine větší odolnost proti všem typům denního stresu. 

Ideální hydratační sérum pro přirozené omlazení a bezvadnou pleť. 

Složení: Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Panthenol, Urea, Trehalose, Imperata Cylindrica Root Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Sorbitol, Tea-Lactate, Titanium Dioxide, Mica, Citric Acid, Silica, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Carbomer, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 17200 (Red 33), CI 16185 (Acid Red 27), CI 42090 (Blue 1).

 Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý