• Arcaya Stem Cells Actives Profi

Arcaya Stem Cells Actives Profi

Kód: 174-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Buněčná výživa proti stárnutí. Regenerace a nová pružnost.


Tento silný ampulový koncentrát nabízí zcela novou kombinaci regeneračních prvků a výtažků z kmenových buněk z alpské růže. Bioaktivní kmenové buňky alpské růže poskytují intenzivní ochranu a prodlužují buněčný životní cyklus. Vrásky a jemné čáry vypadají menší, obrysy obličeje jsou okamžitě pevnější. Bezprostředně po aplikaci se kůže objevuje jako v jemném zaostření a vyzařuje mladistvou svěžest. 


Složení: Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Phenoxyethanol, Isomalt, Xanthan Gum, Rosa Damascena Oil, Ethylhexylglycerin, Geraniol, Citronellol, Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, CI 17200 (Acid Red 33). 

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic) 

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý