• Arcaya SOS Extreme Profi

Arcaya SOS Extreme Profi

Kód: 172-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Ampulka s rostlinnými extrakty pro okamžité zmírnění zarudnutí. Okamžité uklidnění pokožky.


Okamžitá úleva pro stresovanou a zarudnutou kůži. Ampule s okamžitým účinkem na zarudnutí, podráždění, obličejovou couperosu a alergické kožní reakce. Vyvažuje klimatické vlivy a zastavuje všechny typy rozptýleného zarudnutí. Jedná se o "léčbu první pomoci" pro náhlou potřebu, např. kdy kůže reaguje se skvrnami během léčby.

 

Složení: Aqua (Water, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Trideceth-9, PEG-5 Ethylhexanoate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Parfum (Fragrance), Glucose, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Citric Acid, Lactic Acid, Caramel, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal.


Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic) +/- 

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý