• Arcaya Platinum Profi

Arcaya Platinum Profi

Kód: 179-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Poslední nadčasová ampule s Matrixylem. Kód mládí + Kontrola obrysů.

Regenerační ampule pro zvýšení přirozené schopnosti buněk opravit samy sebe. Zpevňující ampule s nadčasovým účinkem pro systematické potlačení snížené elasticity kožní tkáně. Vysoce účinné výživné přísady zlepšují elasticitu pokožky a podporují soudržnost buněk a vrstev pokožky. Obrysy obličeje se okamžitě stávají pevnější a pružnější. Zvláště účinná je při léčení snížené elasticity kůže na obličeji, bradě, krku, dekoltu a prsou. 

Složení: Aqua (Water), Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Phenoxyethanol, Fomes Officinalis Extract, Potassium Sorbate, Sorbitan Laurate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Dipropylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, Silica, Sodium Hydroxide.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý