• Arcaya Oxygen Profi

Arcaya Oxygen Profi

Kód: 192-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Hydratační ampule s posilovačem kyslíku pro čerstvě vypadající pleť. Odhalení mladistvé svěžesti.

Zvyšuje přívod kyslíku do pokožky, podporuje tvorbu nových buněk. Ideální pro bledou, šedou pokožku nebo pokožku při působení stresu. Vyhlazující koncentrát ampule pro okamžité vylepšení pleti. Pleť je okamžitě čerstvější a uvolněnější. Vzácné prvky v účinných látkách zvyšují přísun kyslíku na pokožku, což zvyšuje tvorbu nových buněk. Nerovnoměrné plochy jsou vyhlazeny, lesklá kůže je matná. Čtyřiadvacetihodinová dodávka vlhkosti koriguje jemné linie a nechává pokožku hladkou a jemnou. Ideální pro léčbu viditelných účinků nezdravého životního stylu. 

Složení: Aqua (Water), Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C), Trideceth-9, Tocopheryl Acetate, PEG-5 Ethylhexanoate, Perfluorodecalin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Lactate, Tea-Lactate, Serine, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Sodium Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Chloride, Allantoin, Benzyl Benzoate.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření - (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý