• Arcaya Omega 3-6-9 Profi

Arcaya Omega 3-6-9 Profi

Kód: 185-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Vitalizující dvoufázová ampule s drahocennými omega oleji. Vše, co potřebuje zdravá pleť.


Rostlinné omega mastné kyseliny s vitalizujícím, vyrovnávacím, posilujícím a ochranným účinkem v jedinečné dvoufázové ampuli. Vitalizující krása a elixír s konopným olejem (omega 3), kyselinou linolovou (omega 6), olivovým olejem (omega 9) v koncentraci nad 90 %. Tyto bylinné omega kyseliny jsou známé díky svým vyrovnávacím a konstruktivním účinkům na organismus a jsou nezbytné pro vitalitu a zdravou ochranu kůže. 


Složení: Aqua (Water), Dicaprylyl Ether, Pentylene Glycol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Phenoxyethanol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Chondrus Crispus (Algae) Extract, Perilla Frutescens Seed Oil, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Galactoarabinan, Glyceryl Linolenate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propylene Glycol, Bisabolol, Tocopherol, Pectin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Phenethyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý