• Arcaya Multi Vitamin Profi

Arcaya Multi Vitamin Profi

Kód: 173-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Imunitu aktivující ampule s komplexem vitamínů. Imunní ochrana a přirozené stárnutí.

Perfektně kombinovaný vitamínový komplex s ACE - stejně jako F a B6, pro intenzivní imunitní ochranu pokožky. Tato nádherná ovocná ampule posiluje imunitní systém a přináší s sebou okamžitou pohodu a dokonalou svěžest. Přirozeně čisté vitamíny stabilizují buňky a fungují jako účinné radikálové skvrny. Odolnost pokožky je výrazně zvýšena. Zdraví pokožky je maximalizováno - dokonce i po několika dnech od aplikace. 

Složení: Aqua (Water), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Betaine, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Trideceth-9, PEG-5 Ethylhexanoate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Hydrolyzed Elastin, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Pyridoxine HCI, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Sorbic Acid, Ethylhexylglycerin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 15510 (Acid Orange 7).

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic) 

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý