• Arcaya Eye Sensitive Profi

Arcaya Eye Sensitive Profi

Kód: 191-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Citlivá ampule s extraktem z očí pro oční zónu. Expresní péče o oči.


Snižuje otoky, snižuje tmavé kruhy a zarudnutí, uklidňuje namáhání způsobené použitím kontaktních čoček. Rychle působící péče o oči, která okamžitě chrání pokožku kolem očí a vypadá zářivě krásně. Nová mikrostruktura revitalizuje a vyhlazuje a současně snižuje otoky. Tmavé kruhy a malé čáry jsou okamžitě minimalizovány, oči, které vypadají unavené, jsou jasnější. Křehká oční zóna obdrží velkou dodávku vlhkosti, přípravek poskytuje účinnou ochranu citlivé oční zóny. 


Složení:

Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Betaine, Panthenol, Euphrasia Officinalis (Eyebright) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Phenethyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření - (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý