• Arcaya Eye Repair Profi

Arcaya Eye Repair Profi

Kód: 190-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Vyhlazující ampule s peptidy pro oční zónu. Ambulant proti vráskám pro oční zónu.

Antivrásková ampule pro oční zónu, okamžitě revitalizující a intenzivně vyhlazující. Vysoce účinná ampule pro oční zónu. Nový ultralehký vzorec s peptidy a extraktem azuki má okamžitě znatelný zpevňující efekt na oční zónu, čímž přináší novou vitalitu a elasticitu. Všechny stopy sucha jsou systematicky eliminovány. Kůže okamžitě vypadá hladší. 

Složení: Aqua (Water), Glycerin, Alcohol Denat., Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Allantoin, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Euphrasia Officinalis (Eyebright) Extract, Rutin, Sodium Sulfate, Acetyl Tetrapeptide-5, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sodium Chloride, Phaseolus Lunatus (Green Been) Seed Extract, CI 19140, CI 42090.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý