• Arcaya Energy Active Profi

Arcaya Energy Active Profi

Kód: 177-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Výkonná ampule s taurinem pro nově energetizovanou pleť. 

Tato super-high-tech ampule nabíjí „přírodní baterie“ pokožky. Kůže je okamžitě hydratovaná a vypadá čerstvě. Je vidět a cítit zvýšení energie. Všechny známky únavy mizí. První známky vrásek a jemných čar jsou účinně potlačeny. 

Složení:

Aqua (Water), Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, Panthenol, Phenoxyethanol, PVP, Hydroxyethylcellulose, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lactate, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hyaluronate, Urea, Trehalose, Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Citric Acid, Serine, Lactic Acid, Sodium Carrageenan, Jania Rubens Extract, Glyceryl Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Algin, Pullulan, Sodium Hydroxide, CI 19140 (Yellow 5 Lake), Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, CI 42090 (Blue 1), Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Citral, Eugenol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  Aplikace:

  • Galvanické ošetření - (Galvanic)
  Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

  Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

  Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

  Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý