• Arcaya Elastin Profi

Arcaya Elastin Profi

Kód: 187-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Ampule s elastinem pro větší pružnost. Maximální účinek pro zvýšení elasticity kožních tkání.


Zmírňuje vrásky a obnovuje přirozenou elasticitu pokožky. Je také vhodná pro rychlou péči. Toto ampule byla vyvinuta pro snížení vrásek a obnovení elasticity a zároveň poskytuje optimální živiny pro náročnou a unavenou pleť. Elasticita se rychle zvyšuje, povrchová struktura pokožky je vyhlazena.


Složení:

Aqua (Water), Propylene Glycol, Betaine, Panthenol, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Hydrolyzed Elastin, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Sorbic Acid, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol, Citronellol.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)
Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý