• Arcaya Cashmere Feeling Profi

Arcaya Cashmere Feeling Profi

Kód: 178-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Ampulka s hedvábným extraktem pro zlepšení vzhledu pórů. Pro jemný vzhled.


Pro speciální rituály krásy: obalí pokožku jemným ochranným pláštěm ihned po nanesení, bez mastného nebo lepivého pocitu. Viditelně a vnímatelně vyhlazuje a má mimořádně uvolňující účinek. Křehký ochranný plášť začne okamžitě pracovat. Pleť se zdá jemná a měkká. Zvyšuje hydrataci pokožky a dává pleti hedvábný pocit. 


Složení:

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Saccharide Isomerate, Panthenol, Sodium PCA, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Serine, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Allantoin, Sodium Hydroxide, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16035 (Red 40), CI 42090 (Blue 1).

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý