• Arcaya Best Caviar Profi

Arcaya Best Caviar Profi

Kód: 168-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Regenerační ampule s extraktem kaviáru pro náročnou pleť. Intenzivní regenerace.


Cílená léčba pro náročnou, zralou pleť, pro pokožku, která potřebuje zpevnění, a pro pokožku, která potřebuje hýčkat. Pokožka okamžitě vypadá čerstvější. Extrakt ze 100% čistého kaviáru a jeho živých buněk, bohatého na bílkoviny, tuky a vitamíny, podporuje mikrocirkulaci pokožky, podporuje regeneraci buněk, zvyšuje schopnost pokožky absorbovat vodu a vyhlazuje vrásky. Struktura pokožky je posílena, čímž obrysy obličeje vypadají pevnější a napjatější. 


Složení:

Aqua (Water), Butylene Glycol, Propanediol, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Caviar Extract, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Rutin, Sodium Hydroxide, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract.

Balení: ampulé 10x2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý