• Arcaya Beauty Sleep Profi

Arcaya Beauty Sleep Profi

Kód: 196-10
Dostupnost: Skladem
0 kč
Popis produktu:

Regenerační a relaxační ampule na noc s peptidy. Intenzivní ošetření a relaxace pro pokožku.

Aktivní koncentrát na noc a pro odpočinutou a vyhlazenou pokožku ráno. Užijte si regeneraci během spánku a probuďte se s uvolněnou a hladkou pokožkou! Linky a vrásky mohou přes noc zmizet, stejně jako zarudnutí a podráždění. Rostlinné kmenové buňky a peptidy zvyšují odolnost a podporují buněčnou strukturu. 

Složení: Aqua (Water), Butylene Glycol, Propanediol, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Tetrasodium Glutamate Diacetate, Fagus Sylvatica (Bud) Extract, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Rutin, Sodium Hydroxide, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl, Alcohol, Benzoic Acid, CI 19140 (Acid Yellow 23), CI 42090 (Blue 1), CI 61570 (Acid Green 25).

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý