› Zpět
  • Arcaya Beauty Express Profi ampule 10 x 2ml

Arcaya Beauty Express Profi ampule 10 x 2ml

Kód: 163-10
Dostupnost: Na předobjednání
0 kč
Popis produktu:

Ampulka s vysokým účinkem s proteinovým komplexem pro jemné linie. Okamžité vyhlazení.


Vysoce účinná ampule pro unavenou a bledou pokožku, pro jemné linie a vrásky od slunce. Buňková a strukturu zpevňující ampule pro vzhled svěží jako ranní rosa. Ideální "párty ampulka". Účinná látka neutralizuje volné radikály a bojuje proti účinkům stresu, aby umožnila zdravé fungování buněk a usnadnila úspěch aktivních činitelů krásy. Kapka alkoholu zajišťuje rychlé napnutí a okamžitý nárůst čerstvosti.


Složení: Aqua (Water), Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitol, Phenoxyethanol, Propanediol, Xanthan Gum, Glycerin, Lactic Acid, Arginine, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Glucose, Sodium Benzoate, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Tilia Cordata (Linden) Wood Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Gluconolactone, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Citric Acid, Panthenol, Potassium Sorbate, Allantoin, Bisabolol, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Calcium Gluconate, CI 14720 (Acid Red 14), CI 47005 (Acid Yellow 3).

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 


Balení: ampule 10 x 2ml

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Arcaya Beauty Express Profi ampule 10 x 2ml