• Arcaya Aloe Vera Profi

Arcaya Aloe Vera Profi

Kód: 167-10
Dostupnost: Предзаказ
0 kč
Popis produktu:

Ampule s aloe vera pro suchou pokožku. Pracuje silně proti všem typům poškození kůže.


Okamžitě ošetřuje všechna místa s pocitem suchosti a sevřenosti. Má intenzivní uklidňující účinek a podporuje mechanismus přirozené ochrany pleti. 100% přírodní extrakt z aloe vera je bohatý na vitamíny a minerály. Dokonce i náročná pleť obdrží všechny výživné prvky, které potřebuje pro opravdovou krásu. Úspěšný účinek regenerace buňky a pokožky je zvláště patrný na kůži, která má strukturu nerovnoměrnou, zjizvenou nebo trpí nečistotami. "První pomoc" po spálení nebo pro regeneraci po vystavení slunci.


Složení:

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Urea, Glycerin, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Lactate, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Sodium PCA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance), Panthenol, Ethylhexylglycerin, PEG-20 Glyceryl Laurate, PVP, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Serine, Sorbitol, Tea-Lactate, Tocopherol, Linoleic Acid, Tripleurospermum Maritimum Extract, Sodium Chloride, Retinyl Palmitate, Glycine, Fructose, Niacinamide, Inositol, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Allantoin, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Limonene.

Balení: ampulé 10x 2ml. 

Aplikace:

  • Galvanické ošetření (Galvanic)
Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání obsahu ampule. Ten může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

  •  Ošetření jehlením kůže (Micro-needling)

Použijte obsah jedné ampulky na kůži přesně před nebo po zacházení s jehlícím přístrojem.

  •  Radio-frekvenční ošetření (Radio Frequency)

Smíchejte obsah jedné ampule se speciálním gelem určeným pro použití s RF zařízeními a aplikujte na kůži před ošetřením.

  • Ultrazvuk (Ultrasound)

Aplikujte obsah jedné ampule přímo na kůži a použijte ruční kousek, masírujte ji až do úplného vstřebání. Může být smíchán se speciálním gelem pro prodloužení doby ošetření. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý