O nás

Veganská a přírodní kosmetika, dermokosmetika a kosmeceutika

Ať už hledáte jakékoli kosmetické přípravky, navštivte náš web a vyberte si výrobek přesně podle svých potřeb. Vhodné přípravky tu najdou zákazníci s jakýmkoli typem pleti a i zájemci o velmi specifické výrobky. K nim patří například dermokosmetika, tedy speciální kategorie kosmetických přípravků, která je vyvíjena ve spolupráci s medicínskými experty. Na rozdíl od běžných kosmetických výrobků je kvalita a účinnost dermokosmetiky podpořena klinickými studiemi a dermokosmetika je hypoalergenní.

V naší nabídce nechybí ani veganská kosmetika. Stále více zákazníků preferuje kosmetické produkty, které nebyly nijak testovány na zvířatech, ale které zároveň neobsahují ani žádné živočišné složky, ale jsou vyrobeny z čistě rostlinných složek. Výrobky splňující parametry veganské kosmetiky mají příslušné certifikáty uvedeny na obalech.

Další kategorií, kterou nabízíme, je přírodní kosmetika. Stále více lidí trpí tím, že naše životní prostředí je přesycené umělými chemickými látkami. A proto se snaží, aby tělu nedodávali další zbytečné chemické látky prostřednictvím kosmetických výrobků. Odpovědí na tento problém je právě přírodní kosmetika. Hledáte přírodní kosmetiku v Praze? Vyberte si produkty vyrobené z čistě přírodních složek na našem webu.

Naše výhody:

  • Velký výběr kvalitní produkce od různých výrobců
  • Realizujeme produkci za minimálně možné ceny díky přímému spojení s výrobci
  • Rychlé doručení všech Vámi objednaných výrobků v co nejkratším termínu
  • On-line katalog je roztříděn do skupin v závislosti od určení produktu
  • Promyšlený systém filtru Vám povoluje lehce najít potřebné zboží, objednat ho a uhradit ho

Náš tým je vždy k vašim službám!