Kyselina glykolová pro pokožku obličeje: rysy akce

Autor: Admin Prohlížení: 117 Komentáře: 0

Kyselina glykolová je ovocná (AHA) kyselina, která je považována za exfoliant pro nerovnoměrně strukturované a nedokonalé pleť. Kosmetika s kyselinou glykolovou ve vysokých koncentracích našla uplatnění mezi kosmetology jako univerzální peeling. Při nižším procentu jej lze také použít doma v sérech, tonerech, čisticích prostředcích a krémech. Níže odborníci SkinCeuticals vysvětlují výhody kyseliny glykolové v péči o pleť a její účinky na pokožku na buněčné úrovni.

Působení kyseliny glykolové na pokožku obličeje

Kosmetologické doporučení, že kyselina glykolová má rychlý a hluboký účinek, který není pro větší AHA kyselin typický: díky malým molekulárním rozměrům proniká povrchovými vrstvami Co se stane dál? Exfoliace

Za normálních podmínek se vrchní vrstva pokožky sama odlupuje. Někdy se ale něco pokazí a přirozená exfoliace se zpomalí, což způsobí ztrátu rohovité vrstvy. Vlastnost kyseliny glykolové rozkládat proteinové vazby mezi mrtvými buňkami bude užitečná. Tonery s kyselinou glykolovou, jako je Blemish & Age Solution, vyrovnávají strukturu oleje a pomáhají vstřebávat prospěšné látky následné produkty péče.


Zlepšení tónu

Kyselina glykolová se stala jednou z nejúčinnějších účinných látek pro hyperpigmentovanou a matnou účinnost. Účinně obnovuje kožní buňky, rozjasňuje stařecké skvrny a zanechává následující zářivou.

Čištění pórů

Při pravidelném používání kyselin glykolové dochází k postupnému čištění rostlin od komedonů - ucpávek skládajících se z mazu a exfoliovaných buněk epidermis. Výsledkem je, že rozšířené póry jsou méně viditelné a vytvářejí strukturu buněk.

Omlazení hmoty

Vlastnosti kyseliny glykolové proti stárnutí mají zvýšit syntézu vlastní kolagenové technologie a hladké povrchové vrásky. Pokud chcete zpomalit proces stárnutí, obnovit pevnost a pružnost pokožky, podívejte se blíže na kombinaci kyselinových glykolových a salicylových.

Tato ovocná kyselina má „temnou“ stránku - zvyšuje reaktivitu pokožky. Zejména pakka se mění citlivě na sluneční světlo. Pravděpodobně jste si všimli, že po profesionálním chemickém peelingu vám lékař nanese na první krém na opalování? Totéž platí pro domácí péči: pokud je vaše péče o pleť na obličeji ošetřena kyselinou glykolovou jako aktivní složka, denní krém je nutností. Jak upozornit lékaře, opalovací krém je vždy vyžadován, je-li třeba ovlivnit následující krásu, mladý a hlavně zdraví.