› Zpět
  • Soskin Regenerační omlazující noční krém, pH 5.8

Soskin Regenerační omlazující noční krém, pH 5.8

Kód: 5330
Dostupnost: Skladem
810 kč
Popis produktu:

Balení: 50 ml. 

Hlavní aktivní složky:

Rostlinný glycerin, bambucké máslo, olej z pšeničných klíčků, olej z jojoby, extrakt z divokého jamu v liposomech, tokoferol acetát (vitamin E), asiatikosid, kyselina asiatiková, kyselina madekasová, lecitin.

Vlastnosti:

Krém s bohatou texturou má výrazný regenerační a omlazující účinek. Inkapsulované extrakt z divokého jamu značně zvyšují syntézu kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů, činí pokožku pružnější.

Pupečník asijský (centella asiatica) má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožní buňky díky obsahu těchto dvou složek: asiatikosidu a madekassosidu. Madekassosid je čistý izolát (molekula) získaný z pupečníku asijského. Působí na tvorbu přirozeného kolagenu, omlazuje kůži a regeneruje ji, když je poškozena.

Vitamin E obnovuje hydratační rovnováhu kůže a snižuje při tom její citlivost. Pravidelné použití krému zlepšuje strukturu kůže, vypíná ji, vyhlazuje její reliéf a obnovuje optimální hydrolipidovou rovnováhu. Krém je účinnou prevencí proti předčasnému stárnutí kůže a má výrazné antioxidační vlastnosti.

 Použití:

Nanášejte večer na očištěnou pokožku obličeje a krku nebo po aplikaci séra. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý