› Zpět
  • Soskin Exfoliační krém pro všechny typy pokožky

Soskin Exfoliační krém pro všechny typy pokožky

Kód: 5120
Dostupnost: Skladem
600 kč
Popis produktu:

Balení: 60 ml. 

Hlavní aktivní složky:

Kaolin, kyselina stearová, olej z meruňkových jader, kyselina palmitinová, pudr z meruňkových jader, jemný křemenný prášek, rostlinný glycerin, arabská guma, extrakt z papáji, extrakt z pupečníku asijského (centella asiatica), 1-2 hexanediol.

Vlastnosti:

Jemný exfoliační krém šetrně odstraňuje zrohovatělé buňky epidermis, přičemž však pokožku netraumatizuje. Enzymy papáji usnadňují olupování epidermis a tím napomáhají hlubokému čištění pleti. Mikrogranule z meruňkových jader a křemenného prášku vyrovnávají povrch pokožky. Kaolin absorbuje přebytky kožního mazu, čistí a zmenšuje póry. Extrakt z pupečníku asijského zvyšuje turgor pokožky a je výbornou prevenci předčasného stárnutí. Po exfoliaci s použitím tohoto krému se pokožka stává hladší a svěžejší.

Použití:

Nanášejte na očištěnou pokožku jemnými pohyby, ošetřete kruhovými pohyby, přitom se vyhněte oblasti kolem očí. Umyjte velkým množstvím vody. Pro mastnou a kombinovanou pokožku se doporučuje používat dvakrát týdně, pro normální - jednou týdně, pro suchou - dvakrát měsíčně. 

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý