› Zpět
  • HYDROPEPTIDE: PROSTŘEDEK NA POSÍLENÍ A PODPORU RŮSTU ŘAS 5 ml

HYDROPEPTIDE: PROSTŘEDEK NA POSÍLENÍ A PODPORU RŮSTU ŘAS 5 ml

Kód: LA01
Dostupnost: Skladem
2 400 kč
Popis produktu:

Peptidy posilující řasy a dodávající jím objem, biotin, kyselina listová. Prostředek na posílení a podporu růstu řas. Přispívá k přirozenému ozdravení řas. Omlazuje vlasové folikuly řas a obočí pomocí komplexu speciálních peptidů. Pomocí bioflavonoidu citrónu je zlepšen transport bílkovin a aminokyselin k vlasovému folikulu.

Přípravek neobsahuje žádná léčiva a nemá dráždivý účinek.

POUŽITÍ

Aplikujte velmi malé množství Lash na čisté, suché řasy každý večer. Dbejte, aby se přípravek nedostal do očí; pokud by se tak stalo, důkladně opláchněte vodou. Pro lepší výsledky je doporučeno dlouhodobé používání.


SLOŽENÍ

Water (Aqua), Glycerin, Citrus Medica Limonum (Lemon Bioflavonoids) Peel Extract, Myristoyl Pentapeptide-17 (Eyelash Fortifying Peptide), Myristoyl Hexapeptide-16 (Eyelash Fortifying Peptide), Octapeptide-2 (Hair-Fullness Peptide), Sodium Hyaluronate, Biotin, Folic Acid, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydroxyethylcellulose, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Disodium EDTA, Sodium Phosphate, Hydrogenated Lecithin, Methylisothiazolinone, Tropolone, Sodium Hydroxide


Balení: 5 ml 


Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: HYDROPEPTIDE: PROSTŘEDEK NA POSÍLENÍ A PODPORU RŮSTU ŘAS 5 ml